درباره ما

درباره فرونیوس

شرکت فرونیوس در سال 1945 توسط گونتر فرونیوس و همسرش در کشور اتریش و در شهر پتنباخ افتتاح شد و نام و برند خود را با با تولید شارژر باطری خودرو در جهان ثبت کرد.
یکی از عمده تفاوت‌های شرکت فرونیوس نسبت به سایر شرکت‌های تولید کننده انواع محصولات مختلف، افتتاح بخش تحقیق و توسعه در بدو تاسیس شرکت بود که حاصل آن ثبت بیش از 800 اختراع بوده است.
طبق آخرین آمار منتشر شده در سال 2017، شرکت فرونیوس بیش از 3900 کارمند در سرتاسر دنیا دارد و در سال 2006 موفق به دریافت جایزه تکنولوژی فراست & سالیوان در زمینه فن آوری های نوآورانه شده است.

نمایندگی فرونیوس

شرکت اتریشی فرونیوس (Fronius) بهترین تولیدکننده قطعات صنعتی نظیر دستگاه جوشکاری و اینورترهای خورشیدی است و از سال 1992 دراین حوزه حضور فعال و موثر داشته است. این شرکت ضمن تولید اینورتر در کشورهای گوناگون نظیر اتریش، جمهوری چک و آمریکا، در بیش از 60 کشور دنیا و ایران نمایندگی و دفتر فروش رسمی دارد.

 

نمایندگی فرونیوس در ایران

شرکت فرونیوس دارای نمایندگی‌ فعال در ایران می‌باشد که محصولات متنوع و با کیفیت به همراه ضمانت و خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه می‌کنند و در زمینه مشاوره‌های پیش از خرید و پشتیبانی پس از خرید بهترین خدمات را در اختیار تقاضاکنندگان و مشتریان قرار می‌دهند. انواع دستگاه جوشکاری فرونیوس با گارانتی توسط تنها نمایندگی‌ آن یعنی شرکت mip در سراسر ایران عرضه می‌شود

Call Now Button